Poslední zveřejněné výsledky závodů

21. 6. 2018 Čt 15:33 - Závod č.25 - BOD (Běh olympijského dne) -St. 20.6.2018
21. 6. 2018 Čt 15:34 - Závod č.25 - BOD (Běh olympijského dne) -St. 20.6.2018 - body SABZO

Traťové rekordy překonány nebyly.
Všem závodnicím a závodníkům patří poděkování za účast na tomto závodě.
Díky za dobře vyznačenou trať patří Honzovi Pokornému, poděkování platí též kamarádkám Andree a Božence, jakož i kolegům ze SABZA Marcele Mostecké a Zdeňkovi Weigovi.
Na další závody seriálu SABZA zve všechny příznivce rekreačního běhání
Jiřina Preislerová .
Výsledky zapsal: Břetislav Nový
Upozornění:
Po skončení závodu byly nalezeny pánské tmavé ponožky a černé triko. Toto oblečení bude k předání na příštím závodě SABZA ve čtvrtek 12.4. v Hostivaři.

Závod č.9 – Krčský kros – Út.10.4.2018

Závod č.8 - Běh SABZO Ďáblickém hájem - Čt.5.4.2018

Osmý závod běžeckého seriálu SABZO doprovázelo chladné zamračené počasí s teplotou 11 °C a mírným západním větrem. V ženách byl překonán loňský traťový rekord 10.36 o 10 vteřin. Mužský rekord z prvního ročníku 19.24 překonán nebyl. Letošní závod mužů na 5,8 km však vyhrála závodnice Kear teamu Daniela Havránková ve výborném čase 21,06. Zázemí této akce zajišťovali Břetislav Nový, Josef Urban, Petr Březina, Radek Kuriš, Tomáš Benda a Mirek Čižinský. Sabzo všem děkuje za účast na tomto závodě, blahopřeje k dosaženým výkonům a zve všechny na další běžecké závody. Výsledky zapsal Břetislav Nový

Závod č.6 - Jarní běh Europlantu - Čt.29.3.2018

Místo:Praha, Šárka, start/cíl za budovou bývalého Koospolu (dnes Cube)
Teplota:7 °C, Délka:4500 m
Traťové rekordy:M Jiří Šoptenko 15:04 1996
Ž Kamila Gregorová 17:03 2017
„Děkujeme za bohatou účast (108), nejvyšší od roku 2014 (118). Na start se postavilo a také dokončilo 82 mužů a 26 žen.
Absolutní vítěz Štěpán Kuriš zaběhl nejlépe v tomto století, od traťového rekordu zůstal 18 vteřin. Mezi ženami tentokrát TR nebyl atakován.“
Michal Procházka

*Závodníci Šandera Martin a Jan vystartovali o 5' později, uvedený čas je od oficiálního startu

Závod č.6 – Jarní běh Europlantu – Čt.29.3.2018

Závod č.5 - Krčská 5 - Út.27.3.2018

Závod na tradiční trati v Krčském lese, 8 stupňů, polojasno po dešťové přeháňce.
Startovalo 53 mužů (2 nedokončili), 17 žen, z toho 4 obě trati.
O pohodlí závodníků se starali Vláďa Rožánek, Petr Adámek, Vašek Černý, Jana Požgayová, Tomáš Březina, Jarmila Zeidlerová
Po závodě byly nalezeny rukavičky dámské v altánu – Petr Adámek je přinese na závod 29.03. – Jarní běh Europlantu.

Závod č.5 – Krčská 5 – Út.27.3.2018

Závod č.7 - Lomcovák - Út.3.4.2018 - propozice

Závod č.7 – Lomcovák – Út.3.4.2018 – propozice

Závod č.4 - Jarní běh Otakara Pachmanna - Čt. 22.3.2018

Pořádající SABZO děkuje všem závodnicím i závodníkům, kteří si přišli tento náročný kros přes nepříznivé počasí – pouze 2 °C plus, severní větřík s poletujícími sněhovými vločkami – zaběhnout. Traťové rekordy překonány nebyly. Po skončení závodu byly nalezeny černé běžecké kalhoty značky Kappa. Na příštím závodě SABZA 27.3.můžeme předat. Závod připravili a zajišťovali Tomáš Benda, Tomáš Březina, Jaromír Doležal, Jaromír Čižinky, Petr Březina a Jirka Plzák.Výsledky zapsal Břetislav Nový

Závod č.4 – Jarní běh Otakara Pachmanna – Čt. 22.3.2018

Po dnešním závodě jsme odcházeli poslední a kromě našich věcí tam byly ještě dva kousky navic: žlutočerné rukavice a modré džíny s páskem viz fotky  níže. Jsou ted teda u mě a vezmu to na oba běhy příští týden, pokud budu zdravej…

Jiří Bradáč

20180322-221046-nahled 20180322-220934-nahled

Závod č.3 - Jarní běh SABZO - Út.20.3.2018

Závod se uskutečnil za slunečného počasí, ale při nízké teplotě 3°C. Možná tomu napomohl dřívější termín závodu, který se konal ještě v zimním čase od 17 hodin.Trať byla na určitých místech zledovatělá a pokrytá místy rozbředlým sněhem. Cílovou páskou proběhlo celkem 51 běžců, 41 mužů a 10 žen. Radek Dolejš vyběhl o 5 minut později. Všem běžcům za předvedené výkony gratuluji. Velké poděkování za hladký průběh závodu patří: Břetislavu Novému, Janě Požgayové, Pavlu Matějovskému, Tomáši Březinovi a Václavu Černému. Důležité je, že se během závodu nikomu nic nestalo. Těším se na Vás v příštím roce.
Radek Kuriš

Závod č.3 – Jarní běh SABZO – Út.20.3.2018

Závod č.2 - Hala SABZO - 3 km - St.14.3.2018

Výsledky závodů od Tomáše Procházky, velké poděkování všem pořadatelům za perfektní průběh závodů. Na 1 km běželo 76 běžců, jeden nedokončil. Na 3 km běželo 68 běžců a všichni doběhli. V soutěži SABZO v mužích běželo málo běžců, v ženách byla konkurence podstatně silnější. Mějte se fajn a na dalších soutěžích SABZO se těšíme na viděnou.
 SABZO

Závod č.2 – Hala SABZO – 3 km – St.14.3.2018

Růžová mikina !!!

Když jsme včera odcházeli z haly, tak tam jedna běžkyně (bohužel neznám její jméno) postrádala růžovou mikinu.