Výsledková listina  -  Krčská 12  -  18.5.2010
ŽENY 3,125 km
Celkové Startovní Jméno Ročník Věk Oddíl Čas A B C D E F SABZO
pořadí číslo           do 19 20 - 34 35 - 44 45 - 54 55 - 64 65 a více  
1 65 Loskotová Gabriela 1975 35 Timex Team 11:40     1        
2 35 Fanturová Lenka 1978 32 TT Gluma 12:01   1          
3 52 Svěchotová Hana 1973 37 Spartak Praha 4 12:21     2        
4 50 Rabiňáková Lenka 1980 30 RC Basset 12:45   2          
5 5 Borovičková Lenka 1973 37 SABZO 12:52     3       1
6 32 Váchová Petra 1973 37 Triklub Homolka 12:52     4        
7 26 Suchanová Pavla 1963 47 SABZO 13:46       1     2
8 24 Vávrová Veronika 1985 25 Magnus 14:37   3          
9 3 Chlupatá Jana 1950 60 SABZO 14:44         1   3
10 47 Jošková Blanka 1973 37 SABZO 14:57     5       4
11 63 Procházková Irena 1957 53 TJ Háje 15:44       2      
12 57 Preislerová Jiřina 1948 62 SABZO 16:26         2   5
13 19 Norková Zdeňka 1952 58 SABZO 16:35         3   6
14 17 Pucholtová Zdena 1959 51 SABZO 17:20       3     7
15 4 Rývová Anna 1970 40   18:31     6        
16 6 Kozáková Ivana 1970 40   18:36     7        
17 20 Gruberová Věra 1952 58 Horní Počernice 20:02         4    
ŽENY 12,5 km
Celkové Startovní Jméno Ročník Věk Oddíl Čas A B C D E F SABZO
pořadí číslo           do 19 20 - 34 35 - 44 45 - 54 55 - 64 65 a více  
1 - Mališová Karla 1960 50 USK Praha 56:13       1      
2 63 Procházková Irena 1957 53 TJ Háje 1:03:43       2      
MUŽI 12,5 km
Celkové Startovní Jméno Ročník Věk Oddíl Čas A B C D E F SABZO
pořadí číslo           do 19 20 - 34 35 - 44 45 - 54 55 - 64 65 a více  
1 67 Rendl Josef 1976 34 TJ Packa Praha 46:58   1          
2 16 Herda Jan 1983 27 Dobřichov 47:19   2          
3 2 Bednář Miroslav 1965 45 AC Čáslav 47:59       1      
4 43 Kovář Michal 1971 39 Hospůdka Karolína 48:16     1        
5 31 Šoula Oldřich 1978 32 Triklub Homolka 48:18   3          
6 42 Říha Milan 1974 36 HC Jesenice 48:29     2        
7 69 Zícha Ondřej 1982 28 SK Vinohrady 49:00   4          
8 38 Vitásek Josef 1958 52 Buková 49:31       2      
9 14 Jindra David 1960 50 SABZO 49:35       3     1
10 39 Čekr Patrik 1968 42   50:37     3        
11 13 Pulkrábek Martin 1980 30 AC OH 50:46   5          
12 45 Holovský Petr 1974 36 Holouš Extrém 51:24     4        
13 56 Javůrek Václav 1969 41 Kunratice 51:28     5        
14 34 Kroupa Štěpán 1975 35 TT Gluma 51:37     6        
15 51 Havlík Miloš 1958 52 Kunžak 51:41       4      
16 68 Vavák Michal 1980 30 BK Suchdolští chtíči 51:52   6          
17 28 Rada Petr 1964 46 SABZO 52:15       5     2
18 37 Zíka Jan 1979 31 ZdarBar 52:18   7          
19 25 Frydrych Pavel 1981 29   52:27   8          
20 46 Husák Jan 1984 26   53:02   9          
21 60 Pilecký Ondřej 1980 30 Etriatlon 53:11   10          
22 29 Kramář Martin 1975 35 Bike Live Club 53:44     7        
23 44 Němec Jiří 1948 62 Lockar 53:54         1    
24 18 Doležal Jaromír 1957 53 SABZO 54:13       6     3
25 61 Novotný Petr 1961 49 Novis 54:27       7      
26 22 Čižinský Jaromír 1955 55 SABZO 54:47         2   4
27 1 Adam Petr 1950 60 SABZO 56:38         3   5
28 9 Rock Jan 1954 56 AC OH 56:46         4    
29 71 Vinař Vojtěch 1978 32 ZdarBar 57:17   11          
30 36 Urban Josef 1956 54 SABZO 57:18       8     6
31 8 Kovář Jiří 1948 62 Labio 58:10         5    
32 66 Šnajberk Jiří 1957 53 SABZO 58:48       9     7
33 49 Šiml Jan 1967 43 Novis 59:45     8        
34 40 Štogl Karel 1973 37 Stodůlky 1:00:06     9        
35 11 Holík Vlastimír 1943 67 Liga 100 1:00:26           1  
36 55 Nový Břetislav 1947 63 SABZO 1:00:38         6   8
37 30 Havlín Antonín 1955 55 AC OH 1:00:55         7    
38 58 Miřejovský Tomáš 1961 49 SABZO 1:03:28       10     9
39 70 Dolejš Radomír 1958 52 SABZO 1:03:45       11     10
40 48 Libra Gustav 1971 39 SABZO 1:05:57     10       11
41 12 Pucholt Miroslav 1951 59 SABZO 1:06:25         8   12
42 54 Koč Zdeněk 1947 63 Meteor Kačerov 1:08:16         9    
43 23 Březina Petr 1946 64 SABZO 1:08:31         10   13
44 64 Čepelka Oldřich 1948 62 Tima Liberec 1:08:39         11    
45 7 Plecháček Jiří 1944 66 Liga 100 1:08:42           2  
46 33 Plzák Jiří 1946 64 SABZO 1:09:21         12   14
47 41 Chlumský Luboš 1956 54 Vokovice 1:10:01       12      
48 21 Krejsa Václav 1952 58 Rentia Praha 1:10:40         13    
49 59 Neklapil Vlastimil 1950 60 Praha 4 1:11:01         14    
50 10 Hošek Zdeněk 1943 67 SABZO 1:11:39           3 15
51 62 Dotlačil Zdeněk 1953 57 SABZO 1:12:01         15   16
52 15 Pachmann Otakar 1944 66 SABZO 1:15:35           4 17
  27 Frabša Michal 1965 45 SABZO DNF              
MUŽI 3,125 km
Celkové Startovní Jméno Ročník Věk Oddíl Čas A B C D E F SABZO
pořadí číslo           do 19 20 - 34 35 - 44 45 - 54 55 - 64 65 a více  
1 53 Svěchota Lukáš 1997 13 Spartak Praha 4 11:51 1            
Závodu se zúčastnilo 72 běžců, dokončilo 71.
Závodníci se startovními čísly 10, 12, 15, 21, 23, 33 startovali samostatně v 17:45, příští rok vyběhnou všichni společně.
Děkuji za pomoc Pavle Suchanové, Milanovi Paukertovi, Tomáši Procházkovi a Martinovi Hořákovi.
Výsledky sestavil Martin Rabiňák, evtl. připomínky, reklamace, ... směřujte na rabi@email.cz nebo 602 518 775.
V Praze dne 19.5.2010.