Výsledková listina
BANKOKROS 2010
30. března 2010/Milíčovský háj
ŽENY
Poř. Jméno TJ Roč. Dosažený čas A B C D E F G H
               
-24 25-34 35-44 45-54 55-64 65-74 75-84 85 -
1. Borovičková Lenka SABZO 1973 6:30     1.          
2. Světlochová Hana Spartak P4 1973 6:33     2.          
3. Hanzlová Veronika KERTEAM 1981 6:40   1.            
4. Breznická Romana Brno 1974 6:54     3.          
5. Borovičková Jana PS Praha 1944 7:05 1.              
6. Rejentová Alžběta Petrovice 1994 7:19 2.              
7. Jošková Blanka SABZO 1973 7:23     4.          
8. Procházková Irena TJ Háje 1957 7:28       1.        
9. Flieglová Alena Praha 1962 7:45       2.        
10. Chlupatá Jana SABZO 1950 7:56         1.      
11. Pucholtová Zdeňka SABZO 1959 8:25       3.        
12. Norková Zdena SABZO 1952 8:46         2.      
13. Šindelářová Jana SABZO 1961 8:51       4.        
14. Preislerová Jiřina SABZO 1948 9:01         3.      
15. Seemanová Jana Sokol Strašnice 1975 9:24       5.        
16. Ternerová Lucie SABZO 1975 10:38       6.        
17. Šišková Marie SABZO 1952 11:08         4.      
MUŽI
Poř. Jméno TJ Roč. Dosažený čas A B C D E F G H
               
-24 25-34 35-44 45-54 55-64 65-74 75-84 85 -
1. Kolárik Jan SCOB 1990 12:16 1.              
2. Erbs Dušan AC Pardubice 1979 12:20   1.            
3. Miloš Smrčka BK Říčany 1954 12:30         1.      
4. Čepek Robert Olymp Praha 1968 12:38     1.          
5. Mráz Václav Slavoj SB 1983 12:42   2.            
6. Lorenc Jiří SCAR 1975 13:02     2.          
7. Kovář Michal Hospůdka 1971 13:14     3.          
8. Rabiňák Martin SABZO 1979 13:35   3.            
9. Jindra Štěpán SABZO 1961 13:56       1.        
10. Diviš Martin SABZO 1963 13:58       2.        
11. Kroupa Štěpán TT Gluma 1975 14:13     4.          
12. Bloudek Petr SCAR 1972 14:14     5.          
13. Novák Pavel SABZO 1953 14:19         2.      
14. Hakl Daniel Bering 1971 14:20     6.          
15. Rejent Martin Kunratice 1968 14:24     7.          
16. Černý Vladimír HAC Praha 1952 14:50         3.      
17. Krajník Jaroslav EPO 1987 14:57 2.              
18. Štěpánek Petr Spartak P4 1965 15:02       3.        
19. Doležal Jaromír SABZO 1957 15:12       4.        
20. Klepl Filip KLESPOL 1966 15:14     8.          
21. Pilný Luděk SABZO 1957 15:18       5.        
22. Matějovský Pavel SABZO 1965 15:22       6.        
23. Pěkný Jan Liga 100 1952 15:42         4.      
24. Rádl Pavel SABZO 1956 15:44       7.        
25. Urban Josef SABZO 1956 16:09       8.        
26. Němeček Jiří AVC 1951 16:13         5.      
27. Šnajberk Jiří SABZO 1957 16:21       9.        
28. Hrůša Jiří Jirčany 1946 16:23         6.      
29. Benda Tomáš Malešice 1976 16:25   4.            
30. Řápek Václav AVC Praha 1942 16:32           1.    
31. Holoubek František TJ Ruzyně 1948 16:52           2.    
32. Rožánek Vladimír SABZO 1958 16:57       10.        
33. Cedrych Karel SABZO 1955 16:59         7.      
34. Petrlík Pavel SABZO 1957 17:00       11.        
35. Adámek Petr SABZO 1954 17:03         8.      
36. Dolejš Radomír SABZO 1958 17:15       12.        
37. Libra Gusta SABZO 1971 17:19     9.          
38. Hlusička Josef Liga 100 1938 17:28           3.    
39. Dlabač Ladislav AVC 1943 17:30           4.    
40. Pokorný Jan SABZO 1957 17:39       13.        
41. Burian Zdeněk SABZO 1957 18:08       14.        
42. Miřejovský Tomáš SABZO 1961 18:25       15.        
43. Janeček Jaroslav SABZO 1940 18:29           5.    
44. Březina Petr SABZO 1946 19:13         9.      
45. Pucholt Miroslav SABZO 1951 19:16         10.      
46. Paukert Milan SABZO 1950 19:31         11.      
47. Běhal Jaromír SABZO 1948 19:35         12.      
48. Krejsa Václav RENTIA 1952 19:52         13.      
49. Jungman Josef Praha 3 1950 20:02         14.      
50. Skokan Miroslav SABZO 1939 20:12           6.    
51. Doleček František Slavoj St.Boleslav 1943 20:36           7.    
52. Neklapil Vlastimil Praha 1950 21:13         15.      
53. Houška Jiří Petrovice 1946 21:33         16.      
54. Pachmann Otakar SABZO 1944 22:47           8.    
55. Veselý Radko SABZO 1942 23:10           9.    
56. Fiedler Miloslav MV ČR 1943 24:01:00           10.    
57. Domanský Ivo SABZO 1938 30:48:00           11.    
58. Pacner Ivo SABZO 1926 31:54:00             1.  
59. Páč Jaroslav SVZ Praha 1940 32:55:00           12.    
60. Zelinka Miloslav SABZO 1924 37:12:00               1.
 
Za velmi příznivého počasí (12`C) se 21. ročníku zúčastnilo 77 účastníků (17 žen a 60 mužů).
Lze konstatovat, že závod proběhl v dobré atmosféře a to jak ze strany závodníků, tak pořadatelů.
Pořadadetelům se podařilo zabezpečit výsledky po doběhu posledního závodníka (díky Marcele Mostecké)
a tím byla možnost předání cen nejúspěšnějším závodníkům jednotlivých kategorií.
Pořadatelům patří dík za organizaci a závodníkům za dochvilnost a kamarádské prostředí.
V Praze dne 1. dubna 2010
Jana Chlupatá