Závod č.28 - Dvě kola při zdi - Út.10.7.2018 fotky od Vojty Krčmáře a článek

Petr Adam v pražské oboře Hvězda počtrnácté na výbornou!
Když se podíváte na doslova běžeckými a krosovými závody nabitou termínovku, přidáte si k tomu léto ve vyprázdněné Praze a další běžecký krosový závod, řeknete si ten Petr Adam se úplně zbláznil, tam nikdo nepřijde! Jenže Petr Adam se nezbláznil, on je totiž velký nadšenec s velkým srdcem nejen pro chůzi, ale i pro běh a tak už po čtrnácté dokázal výborně připravit a uspořádat v pražské oboře Hvězda tenhle krosový běžecký závod zcela ve vlastní režii a v podstatě sám. V domácí pohodové atmosféře, s bohatým domácím občerstvením, s hodnotnými cenami pro první tři v jednotlivých kategoriích a k tomu přídavkem s tombolou pro všechny účastníky!!! Moderátorem závod byl již tradičně Jakub Bažant.
A aby toho nebylo málo tak si Petr navrch tenhle závod také zaběhl!!! Ten závod je hodně hodně těžký, bez treninku se na něm těžce potrápíte a modlíte se aby už byl cíl. Vím o čem mluvím, protože jsem ho v roce 2016 také běžel.............
A účast? Opět rekordní, více než 300 závodníků včetně dětí!!! A nakonec i pár chodců a jedna chodkyně běželi tenhle těžký krosový závod: Lenka Borovičková, Petr Adam, Mirek Fliegl, Filip Hejkrlík.
Nezbývá než Petrovi Adamovi poděkovat, hluboce smeknout a druhé úterý v měsíci červenci dát každoročně do kalendáře. Stojí to za to.
Na webu:
http://www.smolachuze.cz/index.php/cs/

Josef Smola

http://dvekolaprizdi.rajce.idnes.cz/…ri_zdi_2018/

Vojta Krčmář

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.