Závod č. 29 - Šárecká 5 - 3. 8. 2023

Na 2. ročník Šárecké pětky dorazilo 70 závodníků (22 žen, 48 mužů), což je o 11 více než loni, navzdory prázdninovému/dovolenkovému termínu. Všichni se dostali do cíle a věřím, že si v maximální možné míře vychutnali náročnou, ale krásnou trasu Šárkou za takřka ideálních povětrnostních podmínek (teplota mírně nad 20 °C, lehký vítr). Podklad byl po deštivých dnech měkčí, ale výkony zásadně nelimitoval.
Ti nejrychlejší využili podmínek k vynikajícím časům. Nejlepší dvě ženy i dva muži překonali loňské ustavující rekordy, novými držiteli jsou Tomáš Mach (19:39) a Barbora Jíšová (21:14). Pod velmi kvalitních dvacet minut se dostal ještě Martin Růžička (19:52). Vítězka porazila většinu startovního pole, v absolutním pořadí byla pátá, sedmá pak Anežka Drahotová (22:18).
Děkuji velice všem pomocníkům, bez nichž by se závod nemohl uskutečnit: Jarka Zeidlerová, Vašek Černý, Jana Chlupatá, Břeťa Nový, Vláďa Rožánek, Maruška Pštrossová, Martin Holan, Karla Mališová, Jana Požgayová, Tomáš Březina a Jiří Procházka st. Tým šlapal jako hodinky!
Všem děkuji za účast a těším se na setkání třeba někdy v příštích letech.
Michal Procházka

Výsledky: Závod č.29 – Šárecká 5 – 3.8.2023

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.
   Změnit obrázek